Objednaný tovar vám doručíme na vami zvolenú adresu.

Doprava

Prepravcovia Cena
Slovak Parcel Service 3,50€
Zasielkovňa 2.50€

Platba

Možnosti platby Cena
Platba na dobierku 1,30€
Priamy vklad na účet Zdarma
Platba kartou (Stripe) Zdarma

Preprava Slovak Parcel Service

– Objednávky prijaté a zaplatené do 16:00 expedujeme z nášho skladu na druhý deň, vďaka čomu je doručenie kuriérom na vami určenú adresu v rámci Slovenska na ďalší pracovný deň. Kuriér vás bude pred doručením kontaktovať, je možné si dohodnúť aj individuálny čas doručenia. Spravidla však kuriér doručuje v dopoludňajších hodinách. Tovar si môžete nechať poslať aj na dobierku a sumu zaplatiť kuriérovi až pri preberaní tovaru.

Preprava Zásielkovňa 

– Tovar vám doručíme do vybraného výdajného miesta spoločnosti Zásielkovňa, ktoré si vyberiete v pokladni.

 

Pri preberaní zásielky je nutné dôkladne skontrolovať počet balíkov a ich stav (z dôvodu možného poškodenia). Ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť, treba na to okamžite upozorniť kuriéra a uviesť to do preberacieho protokolu (napríklad poškodené balenie, chýbajúci balík v zásielke atď.). Dodatočné reklamácie prepravy nebudú zo strany prepravcu uznané.

SMS notifikácia

Pri objednávkach vyžadujeme telefónne číslo, aby sme vás jednoduchšie informovali o stave doručenia vašej zásielky. Jeden deň pred plánovaným doručením zásielky, dostane príjemca SMS správu o doručení vrátane čísla zásielky a výšky dobierky, v prípade platenia na dobierku. Okrem toho dostane príjemca v deň doručenia interaktívnu SMS správu s 3 hodinovým upresnením času doručenia. Pokiaľ príjemcovi termín doručenia nevyhovuje, môže ho jednoducho zmeniť odpoveďou na SMS správu.

 

Štandardne zasielame tovar do 48 hodín.

Dodacia doba je 10 dní.

Pri objednávke viacerých vecí zaplatíte len jedno poštovné – jeho výška nezávisí od hmotnosti ani od veľkosti balíka. Balné je zdarma!

V prípade otázok alebo pomoci, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku:

Telefonicky +421 903 737 617 alebo emailom na ahoj@euphora.eu

Doprava zdarma pri nákupe nad 45€