Uncategorized @sk

Ako správne páliť sviečky a ako horia?

Po zakúpení sviečok na našom e-shope odporúčame prečítať si tento článok pozorne. Sójový vosk je v porovnaní s parafínovým veľmi krehký a preto treba k nemu pristupovať inak. Má taktiež aj množstvo benefitov a pri voľbe sviečok by ste mali určite uprednostniť namiesto parafínových práve prírodné, sójové sviečky.

Teraz si poďme rozpísať ako sviečky správne páliť a ako vyzerajú pri pálení, pretože to sú najčastejšie otázky, ktoré dostávame od zákazníkov.

Ako správne postupovať pri pálení

Ako sme už spomínali vyššie, sójový vosk je krehký a naše sviečky sú bez nádobky, práve kvôli kúskom prírody, ktoré každá z nich v sebe nesie.

Základné pravidlo je, že sviečku nenechajte horieť viac ako 3 hodiny nepretržite, pretože môže prasknúť a vosk sa môže vyliať. Odporúčame každé napríklad 2 hodiny sfúknuť vosk a nechať ho stuhnúť. Tým zabezpečíte, že sviečka vydrží dlhšie a taktiež zamedzíte prasknutiu.

V prípade, že sa stane, že sa vám predsalen na sviečke prasklinka vytvorí prí pálení, je to v poriadku. Môže sa vytvoriť v malom množstve prípadov z vonkajšej strany ale z vnútra ostane sviečka neporušená.

Sviečku odporúčame taktiež mať podloženú na podnose.

Ako sviečka pri pálení vyzerá a ako horí?

Sviečka horí do vnútra a kúsky prírody ostanú nedotknuté. Z toho dôvodu, aby oheň nespálil dekorácie sa stane, že zo sviečky vám môžu ostať na konci tenké okraje nevyhorené. Je to zanedbatelná časť sviečky a aj tak sviečka vydrží horieť viac ako 45 hodín ak dodržiavate vyššie uvedené.

Nižšie sú fotky horiacich sviečok pre lepšiu predstavu:

V prípade, že by sa stalo, že vaša sviečka praskne ( stane sa to veľmi veľmi zriedka ), prosím kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formuláru alebo na e-mail ahoj@euphora.eu s fotkou prasknutej sviečky a zadarmo vám zašleme novú.

Späť na zoznam

4 myšlienky na “Ako správne páliť sviečky a ako horia?

 1. skyreveryJibra píše:

  [url=https://skyrevery.com/destinations/private-jet-london/]Biggin Hill Private Jet Charter [/url] – more information on our website [url=https://skyrevery.com]skyrevery.com[/url]
  [url=https://skyrevery.com/]Private jet rental[/url] at SkyRevery allows you to use such valuable resource as time most efficiently.
  You are the one who decides where and when your private jet will fly. It is possible to organize and perform a flight between any two civil airports worldwide round the clock. In airports, private jet passengers use special VIP terminals where airport formalities are minimized, and all handling is really fast – you come just 30 minutes before the estimated time of the departure of the rented private jet.
  When you need [url=https://skyrevery.com/]private jet charter[/url] now, we can organise your flight with departure in 3 hours from confirmation.

 2. Rickyrit píše:

  Hello,

  Best Music https://0dayflac.blogspot.com for DJs that gives you full access to exclusive electronic music.

  0day Team.

 3. Hail Porn píše:

  Long living the peace

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.