Uncategorized @sk

Ako správne páliť sviečky a ako horia?

Po zakúpení sviečok na našom e-shope odporúčame prečítať si tento článok pozorne. Sójový vosk je v porovnaní s parafínovým veľmi krehký a preto treba k nemu pristupovať inak. Má taktiež aj množstvo benefitov a pri voľbe sviečok by ste mali určite uprednostniť namiesto parafínových práve prírodné, sójové sviečky.

Teraz si poďme rozpísať ako sviečky správne páliť a ako vyzerajú pri pálení, pretože to sú najčastejšie otázky, ktoré dostávame od zákazníkov.

Ako správne postupovať pri pálení

Ako sme už spomínali vyššie, sójový vosk je krehký a naše sviečky sú bez nádobky, práve kvôli kúskom prírody, ktoré každá z nich v sebe nesie.

Základné pravidlo je, že sviečku nenechajte horieť viac ako 3 hodiny nepretržite, pretože môže prasknúť a vosk sa môže vyliať. Odporúčame každé napríklad 2 hodiny sfúknuť vosk a nechať ho stuhnúť. Tým zabezpečíte, že sviečka vydrží dlhšie a taktiež zamedzíte prasknutiu.

V prípade, že sa stane, že sa vám predsalen na sviečke prasklinka vytvorí prí pálení, je to v poriadku. Môže sa vytvoriť v malom množstve prípadov z vonkajšej strany ale z vnútra ostane sviečka neporušená.

Sviečku odporúčame taktiež mať podloženú na podnose.

Ako sviečka pri pálení vyzerá a ako horí?

Sviečka horí do vnútra a kúsky prírody ostanú nedotknuté. Z toho dôvodu, aby oheň nespálil dekorácie sa stane, že zo sviečky vám môžu ostať na konci tenké okraje nevyhorené. Je to zanedbatelná časť sviečky a aj tak sviečka vydrží horieť viac ako 45 hodín ak dodržiavate vyššie uvedené.

Nižšie sú fotky horiacich sviečok pre lepšiu predstavu:

V prípade, že by sa stalo, že vaša sviečka praskne ( stane sa to veľmi veľmi zriedka ), prosím kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formuláru alebo na e-mail ahoj@euphora.eu s fotkou prasknutej sviečky a zadarmo vám zašleme novú.

Back to list

31 thoughts on “Ako správne páliť sviečky a ako horia?

 1. GruzEredy píše:

  На прошлой неделе , нужно было изготовить Печати . По совету знакомых по форуму которые уже пользовались услугами фирмы
  trodat-stamp.ru решил и я к ним обратится.
  Сразу скажу фирма лучше на фоне остальных конкурентов.
  Стоимость вышла та, что и обговаривали с менеджером, я остался очень доволен и теперь всем их рекомендую, да и в целом, цены в печатнике божеские. Вообщем, рекомендую!

 2. liboeShiek píše:

  Best wrestlers who are fighting be found on secretbetwins.ru
  click and you will be particularly sated.

 3. Agnesassub píše:

  Вывески магазина
  [url=https://1avtoskupka.ru/]http://www.1avtoskupka.ru/[/url]

Pridaj komentár